Děkujeme všem obchodním partnerům za dosavadní důvěru a těšíme se na další spolupráci. Přejeme šťastné Vánoce a mnoho zdraví, osobních a pracovních úspěchů v roce 2022!                     

O společnostech Drive CZ a Drive SK


Milí motoristé, vážení obchodní partneři,

uplynulo již přes 20 let od zahájení naší hlavní činnosti - dovozu a distribuce autochemie z USA.
 
Značka Gold Eagle představuje širokou řadu výrobků na zlepšení funkce, čištění, údržbu a rychlou trvalou či nouzovou opravu různých, především vnitřních agregátů motorových vozidel.
 
Výrobky Versachem vynikají v segmentu epoxy lepidel, speciálních bandáží, těsnění a tmelů. Nacházejí široké uplatnění v domácnostech, autoservisech, autodílnách firem I garážích domácích kutilů.
 
Autokosmetika Formula 1 je správnou volbou při hledání přípravků na ošetření karoserie a interiéru automobilu. Díky kompletní šíři a příznivé cenové hladině může tato řada směle konkurovat u nás více zavedeným zahraničním značkám.
 
Mimořádné čistící pasty a ubrousky Goop si již našli cestu k širokému okruhu profesionálních zákazníků a těší se stále větší oblibě.
 
Trvalou součástí našeho sortimentu se staly také speciální maziva a čističe ve spreji BTS a výrobky IDQ, představující zcela nové pojetí běžné údržby a menších oprav autoklimatizace.
 
V roce 2016 jsme naši nabídku rozšířili o osvěžovače vzduchu HandStands a California Scents. Zároveň jsme se stali jedním z oficiálních distributorů významného středoevropského producenta olejů a maziv MOL.
 
Spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří patří ve všech ohledech mezi světovou špičku a jsou zárukou toho, že Vám budeme moci i nadále nabídnout výrobky s vysokou užitnou hodnotou, v atraktivním balení a za příznivé ceny.
 
Z titulu výhradního dovozce vynakládáme značné prostředky na podporu prodeje našich výrobků formou poskytování široké řady reklamních předmětů a pronájmu plastových stojánků, kovových regálů do prodejen.
 
Mnoho spokojenosti při nákupu či používání našich výrobků Vám přejí kolektivy
Drive CZ s.r.o. a Drive SK s.r.o.
Užitečné odkazy: Drive HU