Děkujeme všem obchodním partnerům za dosavadní důvěru a těšíme se na další spolupráci. Přejeme šťastné Vánoce a mnoho zdraví, osobních a pracovních úspěchů v roce 2022!                     

DOVOZ A DISTRIBUCE AUTOCHEMIE A AUTOKOSMETIKY

AUTOKOSMETIKA, ADITIVA, TMELY A LEPIDLA, PŘÍPRAVKY DO AUTOKLIMATIZACE

Akce


Náš sortiment kvalitních přípravků z USA Vám pomůže při kompletní péči o Váš dopravní prostředek. Naleznete zde vše potřebné pro údržbu a drobné opravy, zejména autochemii jako například: Přísady (aditiva) do pohonných hmot, chladící soustavy a motoru od Gold Eagle, tmely a lepidla značky Versachem, speciální maziva a čističe v aerosolu BTS, auto-moto kosmetiku na ošetření karoserie a čištění interiéru Formula 1, funkční náplně do autoklimatizace z produkce IDQ, speciální pasty - nejen na čištění rukou - Goop, lepící pásky SanojTape.

V roce 2016 jsme naši nabídku rozšířili o osvěžovače vzduchu LD Aromaticos, Handstands a California Scents. Zároveň jsme se stali jedním z oficiálních distributorů významného středoevropského producenta olejů a maziv MOL.

Můžete se na nás obrátit s plnou důvěrou, neboť naši dodavatelé patří mezi přední světové výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru.

Atraktivní, praktický design a snadná aplikace všech produktů Vás mile překvapí a péče o Vašeho plechového miláčka se stane radostí.

Tyto přednosti jsme doplnili o rychlý a spolehlivý dodavatelský servis při maximální snaze o zachování přijatelných cen pro spotřebitele. Otevřeli jsme e-shopy na adresách automotochemie.cz a automotochemia.sk


Náš tým je vždy připraven Vám poradit, odpovědět na dotazy či vyřídit případnou reklamaci k Vaší plné spokojenosti.


 

Užitečné odkazy: Drive HU