Děkujeme všem obchodním partnerům za dosavadní důvěru a těšíme se na další spolupráci. Přejeme šťastné Vánoce a mnoho zdraví, osobních a pracovních úspěchů v roce 2022!                     

Automatic Transmission Gasket Maker

Silikonové plošné těsnění pro automatické převodovky

Katalogové číslo: 81180

Obsah: 85 g
Ks v balení: 12

Výrobce: PermatexSpeciální těsnící tmel na bázi silikonu s vynikající odolností proti minerálním a syntetickým kapalinám do automatických převodovek. Dokáže nahradit veškerá původní vysekávaná nebo pryžová těsnění.
POUŽITÍ: Nasaďte a odřízněte špičku trysky do požadovaného průměru. Pečlivě očistěte obě spojované plochy a naneste tmel v souvislé tenké vrstvě 2-6 mm pouze na jednu z nich. Ihned přiložte druhý díl a šroubové spoje mírně utáhněte, dokud nedojde k vytlačování silikonu kolem přírub. Nechte zaschnout 1 hodinu a veškeré spoje plně dotáhněte. Vytlačený tmel pečlivě odstraňte nožem či nehořlavým čističem. Nechte vytvrdnout minimálně 24-48 hodin než díl opět naplníte kapalinou a uvedete do provozu. Pozor : Nepoužívejte jako těsnění hlavy válců nebo u dílů, kde dochází ke kontaktu s benzínem. Skladujte při teplotách do 27°C.


Užitečné odkazy: Drive HU