Nenechte se zaskočit nízkými teplotami a vyzkoušejte osvědčené přípravky od Gold Eagle : Koncentrovaný diesel aditiv zimní – Startovací spray – Odvlhčovač pohonných hmot – Rozmrazovač autoskel --- Naši obchodní zástupci Vám rádi poskytnou bližší informace!                     

High Performance Thread Sealant

Závitové těsnění

Katalogové číslo: 56521

Obsah: 50 ml
Ks v balení: 6

Výrobce: PermatexSpeciální anaerobní lepidlo s obsahem PTFE k dotěsnění jemných závitových spojů. Vhodné zejména k lepení a zajištění malých fitinek a kovových armatur v hydraulických, pneumatických, palivových a chladících systémech. Odolává vibracím a otřesům, které mohou způsobit uvolnění a prosakování spojů, zároveň chrání před jejich korozí a zatuhnutím. Tepelná odolnost do +149°C. Nevhodný na plastové a gumové díly.
POUŽITÍ: Závity musí být čisté a suché, u neaktivních kovů (nerez) doporučujeme povrch ošetřit aktivátorem. Jemným hnětením mezi prsty promíchejte obsah tuby. Aplikujte na vnější závit : první nechte volný a dále nanášejte rovnoměrně kolem dokola do přibližně 3/4 délky závitu. Díly sešroubujte a dotáhněte a nechte v klidu alespoň 4 hodiny. Pro maximální účinek nechte vytvrdnout 72 hodin.